E-postadresser till PD, GUA, utbildningsnämnder och programnämnder

Programnämnder

pn-lakarprogrammet@ki.se; pn-biomedicinprogrammen@ki.se

Utbildningsnämnder med kurs-och programansvar

un@bionut.ki.se; un@clintec.ki.se; un@cns.ki.se; un@dentmed.ki.se; un@kbh.ki.se; un@labmed.ki.se; un@lime.ki.se; un@nvs.ki.se; un.gph@ki.se; un@imm.ki.se

Lista över programansvar

Om utbildningsnämndernas uppdrag

Utbildningsnämnder med kursansvar

un@cmb.ki.se; un@fyfa.ki.se; un@kids.ki.se; un@kisos.ki.se; un@mbb.ki.se; un@meb.ki.se; un@medh.ki.se; un@meds.ki.se; un@mmk.ki.se; un@mtc.ki.se; un@neuro.ki.se; un@onkpat.ki.se

Grundutbildningsansvariga

johanna.zilliacus@ki.se; Sam.Okret@ki.se; Matti.Nikkola@ki.se; Helle.Molsted-Alvesson@ki.se; Elisabet.Stener-Victorin@ki.se; Rune.Brautaset@ki.se; mini.ruiz@ki.se; Anders.Sonden@ki.se; Anna.Kiessling@ki.se; Thomas.Sejersen@ki.se; Peter.Bergman@ki.se; Mia.von.Knorring@ki.se; Agneta.Mansson.Broberg@ki.se; Ewa.Ehrenborg@ki.se; hakan.andersson@ki.se; Riitta.Moller@ki.se; Jonas.Sundback@ki.se; Wilhelmina.Ekstrom@ki.se; GUA@nvs.ki.se; Bjorn.Meister@ki.se; Margareta.Hultin@ki.seNick.Tobin@ki.se; Petra.Bjork@ki.se

Om uppdraget som grundutbildningsansvarig (GUA)

Programdirektorer

Marie.Dahlin@ki.se; jenny.selander@ki.se; asli.kulane@ki.se; Jette.Moller@ki.se; nadia.davoody@ki.se; rachel.fisher@ki.se; madelen.lek@ki.se; Annika.Hanberg@ki.se; Helena.Lindgren@ki.se; lise-lott.rydstrom@ki.se; Lars.Frelin@ki.se; marika.wahlberg@eyelab.se; jenny.wikstrom@ki.se; Jonas.Ramnero@ki.se; asa.skjonsberg@ki.se; per.ostberg@ki.se; kent.fridell@ki.se; annsofi.johannsen@ki.se; Anna.Pettersson@ki.se; kristina.gottberg@ki.se; anna.brorsson@ki.se; karin.garming.legert@ki.se; carl.savage@ki.se; magdalena.rosell@ki.sejohan.von.schreeb@ki.se; Jessica.Norrbom@ki.se

Om uppdraget som programdirektor