Skip to main content

Kontakta enheten för Undervisning och lärande

Här hittar du anställda och anknutna vid Undervisning och lärande (UoL). Tveka inte att kontakta oss!

Verksamhetschef

Maria Watter 

maria.watter@ki.se

Personal

Monika Armuand, Ekonomiansvarig

monika.armuand@ki.se

Veronica Balkefors, Adjunkt

veronica.balkefors@ki.se

Marie Bergström, Adjunkt

marie.bergstrom@ki.se

Carina Bois, IKT-pedagog

carina.bois@ki.se

Annika Botes, Lärarassistent

Annika.Botes@ki.se

Wietze de Vries, IKT-pedagog

Wietze.De.Vries@ki.se

Marcus Emas, IKT-pedagog

marcus.emas@ki.se

Jenny Flygare, Forskare

jenny.flygare@ki.se

Margaretha Forsberg Larm

Margaretha.Forsberg.Larm@ki.se

Helen Gelin, IKT-pedagog

helen.gelin@ki.se

Louise Grännsjö, kommunikatör

louise.grannsjo@ki.se

Johanna Gårdman, IKT-pedagog

johanna.gardman@ki.se

Eva Hjertquist Duräng, Administratör

eva.hjertquist.durang@ki.se

Håkan Hult, Forskare

hakan.hult@ki.se

Maria Kvarnström, Adjunkt

maria.kvarnstrom@ki.se

Evianne Larsson, Administratör

evianne.larsson@ki.se

Eva Lorentzon, IKT-pedagog

eva.lorentzon@ki.se

Pernilla Lundh, Adjunkt

pernilla.lundh@ki.se

Andrew Maunder, IKT-pedagog

andrew.maunder@ki.se

Juha Nieminen, Adjunkt

juha.nieminen@ki.se

Lena Nilsson Wikmar, Professor

lena.nilsson-wikmar@ki.se

Thomas Nixon, IKT-pedagog

thomas.nixon@ki.se

Jonas Nordquist, Forskare

jonas.nordquist@ki.se

Åsa Olsson, Adjunkt

asa.olsson@stockholm.se

Suzanne Pathkiller, IKT-pedagog

suzanne.pathkiller@ki.se

Mathias Pettersson, Projektledare

mathias.pettersson@ki.se

Katarina Rolfhamre, Adjunkt

katarina.rolfhamre@ki.se

Ann-Kristin Sandberg, Adjunkt

ann-kristin.sandberg@ki.se

Astrid Seeberger, Forskare

Astrid.Seeberger@ki.se

Peter Stedt, IKT-pedagog

peter.stedt@ki.se

Annika Sääf-Rothoff, Adjunkt

Annika.Saaf-Rothoff@ki.se

Teresa Sörö, Projektledare

teresa.soro@ki.se

Lars Uhlin, Adjunkt

lars.uhlin@ki.se

Carina Ursing, Anknuten

carina.ursing@ki.se

Jennifer Valcke, Adjunkt

jennifer.valcke@ki.se

Besöksadress

Vi finns på Alfred Nobels Allé 10, plan 6, Campus Flemingsberg.