Skip to main content

Organisation:

Postadress: UF Universitetsförvaltningen, 171 77 Stockholm

Groups

UF.STAB
UF.Kommunikationsavdelningen
UF.Ekonomiavdelningen
UF.HR-avdelningen
UF.Styrelsestöd och externa relationer
UF.Utbildnings- och forskarutbildningsstöd
UF.Fastighetsavdelningen
UF.IT-Avdelningen
UF.Strategiskt ledningsstöd
UF.Juridiska avdelningen
UF.Medicinens historia och kulturarv

Employees

Mauritz Norman Extern konsult/Inhyrd personal
Luni Chen Annan grund
Beatrice Uusma Annan grund
Annelie Larsson Annan grund
Nina Bandmann vetenskaplig sekreterare
Mats Andersson IT-specialist
Giulia Grillo Mikrut handläggare
Merna Issak Annan grund
Tomas Hägg Extern konsult/Inhyrd personal
Marcus Boij Extern konsult/Inhyrd personal
Dan Jibreus Annan grund
Evelina Enochsson Extern konsult/Inhyrd personal
Hanna Bengtsson Annan grund
Andreas Andersson pressekreterare
Larissa Al Rammal Annan grund
Kristina Branting kommunikatör
Martin Sjölund HR-specialist
Christoffer Lindberg Annan grund
Jenny Wärnlund HR-specialist
Britta Eklund lönehandläggare
Carolina Ström HR-specialist
Johan Fredin databastekniker
Michelle Azorbo handläggare
Åsa Agréus HR-specialist
Ulrika Hallgren samordnare
Roger Sundin enhetschef
Mohsen Masrour systemutvecklare
Catherine Bollö handläggare
Hans Flodin Extern konsult/Inhyrd personal
Janet Jeppsson samordnare
Rasmus Jansson Extern konsult/Inhyrd personal
Åsa Elfwing Extern konsult/Inhyrd personal
Madeleine Svärd Huss samordnare
Joakim Hofvander Extern konsult/Inhyrd personal
Carrie Greenwood biblioteksassistent
Lukas Grönquist Extern konsult/Inhyrd personal
Sabina Fjellberg handläggare
Gertie Johansson Annan grund
Per Eklund Extern konsult/Inhyrd personal
Andreas Tegenqvist Extern konsult/Inhyrd personal
Ida Forsberg Annan grund
Hanna Strömbäck Annan grund
Rebecca Otto Annan grund
Susanne Magnusson Extern konsult/Inhyrd personal
John Mårtensson systemadministratör
Marcus Johansson Annan grund
Daniel Kristian Malmqvist Extern konsult/Inhyrd personal
Helena Derby Johansson redovisningshandläggare
Lise-Lotte Wallin arkivarie
Setareh Moradi Annan grund
Felicia Duncan Annan grund
Jimmy Carman jurist
Rebecka Hallqvist ekonomicontroller
Anna Molin journalist
Annika Salomonsson handläggare
Vendela Magnusson Extern konsult/Inhyrd personal
Lina Sarenius Annan grund
Monica Gunnarson Annan grund
Karin Hornay Annan grund
Nicklas Kempe Extern konsult/Inhyrd personal
Jenny Karlsson samordnare
Leo Larsson Extern konsult/Inhyrd personal
Jonas Magnusson Extern konsult/Inhyrd personal
Anna Maria Böök avdelningschef
Andreas Liljegren Extern konsult/Inhyrd personal
Oliver Phalén Extern konsult/Inhyrd personal
Michal Kment drifttekniker
Anna Gredin Extern konsult/Inhyrd personal
Jonas Molander
Niklas Ohlsson
Emelie Degard handläggare
Dejana Burazor handläggare
Robert De Meijere Annan grund
Mari Johansson systemadministratör
Emma Simmons ekonomiadministratör
Louise Grännsjö kommunikatör
Robert Cattana upphandlare
Applee Akter handläggare
Margaretha Vickes samordnare
Jonas Meijer Extern konsult/Inhyrd personal
Jeannie Ukale administratör
Beatriz Berbegal handläggare
Anna Gellerstedt handläggare
Maissa Al-Adhami internationell koordinator
Daniela Strodthoff samordnare
Tove Hörner arkivarie
Cecilia Byström handläggare
Linus Pettersson systemadministratör
David Lindén ekonomihandläggare
Tove Fägrell lönehandläggare
Nina Jensén Barolo administratör
Lennart Ilke Extern konsult/Inhyrd personal
Petter Linderborg systemförvaltare
Juliette Olsson Panfichi upphandlare
Bengt Karlsson controller
Heike Siegmund samordnare
Per Norlin Extern konsult/Inhyrd personal
Anna Karin Borgersen Extern konsult/Inhyrd personal
Peter Törnstrand Extern konsult/Inhyrd personal
Christina Gillberg teamchef
Camilla Heinonen registrator
Mikael Sigemo drifttekniker
Elin Carlsson redovisningshandläggare
Anthony Forsström handläggare
Lars Olof Anders Blom Annan grund
Yenny Paola Venegas Barra Annan grund
Anne Marie Therese Huldtgren Annan grund
Mihaela Landen Mammos handläggare
Linus Lindblad Extern konsult/Inhyrd personal
Ingrid Wallenstein controller
Jonas Sjöström systemadministratör
Lisa Astner systemadministratör
Martin Sjöberg drifttekniker
Carolina Källgren vetenskaplig sekreterare
Beata Westin Hägglöf Extern konsult/Inhyrd personal
Jing-Fang Ceedigh controller
Emir Jukovic verksamhetscontroller
Markus Jonegård handläggare
Erica Laakso Extern konsult/Inhyrd personal
Josefin Gidlund Extern konsult/Inhyrd personal
Sarah Juhlin Extern konsult/Inhyrd personal
Daniel Mehari Tekle Extern konsult/Inhyrd personal
Michael Sevastik Extern konsult/Inhyrd personal
Jaidev Singh Bajaj Extern konsult/Inhyrd personal
Jakob Nyberg Extern konsult/Inhyrd personal
Sara Ejdehag kommunikatör
Lisa Bergenfelz kommunikatör
Rukiye Sari Extern konsult/Inhyrd personal
Pernilla Petersson Rahm systemförvaltare
Johan Lundeqvist systemförvaltare
Johanna Bråthen systemadministratör
Marie Oscarsson assistent
Kerry Söderblom enhetschef
Johan Hagelin systemförvaltare
Marith Wiedersheim-Paul enhetschef
Christopher Sönnerbrandt enhetschef
Björn Kull enhetschef
Rikard Becker fastighetsdirektör
Jennie Melosso enhetschef
Helén Törnqvist avdelningschef
Mattias Nordström enhetschef
Marie-Louice Isacson avdelningschef
Cecilia Modig enhetschef
Anna-Lena Paulsson enhetschef
Helen Lindeborg receptionist
Patrik Rosén enhetschef
Joakim Winter avdelningschef
Åsa Nandorf avdelningschef
Mikael Gröning enhetschef
Ylva Blomberg enhetschef
Jill Jönsson enhetschef
Ove Åberg nätverkstekniker
Ingrid Palmér planeringsdirektör
Mats Engelbrektson avdelningschef
Johan Widenberg jurist
Tanja Westin personalchef
Helene Ståhl receptionist
Johan Henninger administratör
Tomas Högberg administrativ chef
Charlotta Cederberg enhetschef
Nils Emlund enhetschef
Eva Åhrén enhetschef
Peter Andréasson presschef
Peter Gustafsson enhetschef
Åsa Björck enhetschef
Jan Petersson enhetschef
Catrine Viidas enhetschef
Julia Nemirovski verksamhetschef
Fernando Zamudio nätverkstekniker
Annika Sjöborg enhetschef
Gustaf Risling enhetschef
Eva Tegelberg avdelningschef
Peter Larsson drifttekniker
Charlotte Tunell handläggare
Inger Lundqvist projektledare
Kerstin Lundin projektledare
Zulfira Kurbanova ekonomiadministratör
Magdalena Michalec ekonomicontroller
Christina Rosqvist administratör
Kathrin Alw lokalplanerare
Maria Lönn specialist
Jenny Enblom
Rosemarie Suominen administratör
Gustav Nilsonne samordnare
Cecilia Odlind journalist
Lena Mattsson företagssköterska
Lena Ahlberg handläggare
Dan Wistedt arkivarie
Yvonne Primé systemadministratör
Jenny Wiklund Pasia samordnare
Hillevi Nordqvist ledarskapsspecialist
Caroline Karlsson teamchef
Carolina Carneck handläggare
Sabina Giulini kommunikatör
Tamsin Lindström samordnare
Richard Cowburn samordnare
Catarina Henriques Oliveira handläggare
Francois Kaib
Anna Humble direktör
Karin Vennström ekonomiadministratör
Chad Tunell systemadministratör
Clara Ersson samordnare
Elisabeth Svanfeldt friskvårdskonsult
Mats Andersson vetenskaplig sekreterare
Lola Öhman Roglert lönehandläggare
Maida Karic lönehandläggare
Liliana Morales handläggare
Rickard Carlsson kommunikatör
Anders Bergqvist teamchef
Wille Von Platen registrator
Charlotta Kubu ekonomicontroller
Natalie Thylander ekonomiadministratör
Anne Thyrfing handläggare
Christina Joos handläggare
Rasa Cikanaviciute-Hernandez handläggare
Birgit Ekroth administratör
Eva Johnsson jurist
Viktoria Olausson kommunikatör
Isabel Johnson studievägledare
Klara Regnö samordnare
Therese Husén kommunikatör
Patrik Emanuelsson samordnare
Muj Kristina Gellven systemförvaltare
Martin Pousette teamchef
Sofie Petersson handläggare
Gabriel Larsson arkivarie
Anna Christiansen friskvårdskonsult
Birgitta Lönnerberg samordnare
Amal Velic systemförvaltare
Philip Malmgren handläggare
James Moses Bangura ekonomiadministratör
Deniz Balta drifttekniker
Pershin Sadeghian Saravi ekonomiadministratör
Anna Dahlerus internationell koordinator
Sabina Bossi kommunikatör
Ingeborg Van Der Ploeg samordnare
Sofia Lindberg kommunikatör
Susanne Maxeem avdelningsadministratör
Elisabeth Hedström samordnare
Ingvar Sundqvist lönehandläggare
Matilda Drakvingen projektledare
Åsa Södergren psykolog, studenthälsan
Daniel Normark handläggare
Evelyn Göransson samordnare
Marie Asplind lokalplanerare
Anna Sarkany jurist
Felicia Lindberg journalist
Itziar De La Torre Abaurrea jurist
Anna Von Herff studentläkare
Katarina Drakenberg internationell koordinator
Anna Gustafsson handläggare
Ylva Olsson projektledare
Christian Edling samordnare
Maria Josephson handläggare
Johanna Sjöblom kommunikatör
Charlotte Brandt kommunikatör
Jeanette Söderberg Norland studievägledare
Anna Hansson handläggare
Magnus Ericson samordnare
Jodie Guy Claesson samordnare
Johanna Sagen handläggare
Radmila Micic samordnare
Jacob Karlsson systemadministratör
Kia Olsson handläggare
Helene Svanholm kommunikatör
Hannes Claesson kurator
Helena Scarabin jurist
Maria Deckeman specialist
Martin Guss samordnare
Tina Teljstedt samordnare
Monika Berge internationell koordinator
Christer Matonog säkerhetssamordnare
Olle Eriksson ekonomicontroller
Susanna Sjunneryd handläggare
Veronica Mazurkiewicz handläggare
Lina Liljegren intendent
Bodil Lampen Helgesson handläggare
Maja Hallerfors registrator
Katja Taavo systemförvaltare
Richard Markstedt projektledare
Nadja Saltell handläggare
Sandra Helminen ledarskapsspecialist
Fredrik Wallström IT-specialist
Linus Hansson AV-tekniker
Rickard Seward controller
Catalina Pacef jurist
Tabea Kemna kommunikatör
Anna Lantz handläggare
Stellan Crusoe drifttekniker
Yuhan Tok ekonomiadministratör
Maria Bengtsson samordnare
Jessica Granskog studievägledare
Erik Stenholm handläggare
Susanne Torell systemförvaltare
Eva Gunnarsson ekonomisamordnare
Esther Edlundh-Rose handläggare
Tiina Laas systemadministratör
Jing Guan jurist
Johanna Ackemar samordnare
Ann Gustavsson arkivarie
Ying Zhao samordnare
Maud Kårebrand samordnare
Ida Rutström kommunikatör
Margareta Bratt-Carlström HR-specialist
Maria You systemförvaltare
Maria Olsson samordnare
Christian Sporre systemadministratör
Martin Karlsson systemadministratör
Anna Sangert lönehandläggare
Lena Lewin vetenskaplig sekreterare
Martina Gidlöf samordnare
Bo Eriksson AV-tekniker
Maria Gustafsson lönehandläggare
Ann-Charlott Zingmark redovisningshandläggare
Cecilia Forssman handläggare
Ulla Tunkara handläggare
Kirsten Glansberg jurist
Mikaela Jansson handläggare
Maria Ohlsson registrator
Alex Gatica samordnare
Karin Ekström rektorssekreterare
Maria Westin handläggare
Katarina Sternudd kommunikatör
Karin Vågstrand samordnare
Tanya Schulte kommunikatör
Olof Ljungström handläggare
Carolina Kristell samordnare
Lena Atterwall samordnare
Tove Älvemark Asp stiftelseansvarig
Hania Zahra ekonomiadministratör
Petra Standert arkivarie
Pernilla Witte handläggare
Malahat Mousavi upphandlare
Helena Thornström upphandlare
Ulrika Helldén samordnare
Inger Wodelius personalsamordnare
Fredrik Tingstedt systemadministratör
Anna Fors handläggare
Vito Kasim drifttekniker
Amelie Metz jurist
Johan Mitchell drifttekniker
Camilla Sjögren handläggare
Pratap Chatterjee systemutvecklare
Ulrica Lundin verksamhetscontroller
Martina Knutsson kommunikatör
Dobril-Philip Petkov samordnare
Oscar Ramsin drifttekniker
Mikaela Hernberg lönehandläggare
Linda Roos Murphy företagssköterska
Peter Brandberg verksamhetscontroller
Karen Gustafsson handläggare
Ulrica Kristhammar kommunikatör
Sara Aldén handläggare
Maya Petren samordnare
Mats Gustavsson jurist
Lotta Fylking HR-specialist
Kristina Jesinkey internationell koordinator
Tia Eriksson samordnare
Britta Steneberg samordnare
Ida Kettley handläggare
Magnus Söderdahl säkerhetssamordnare
Ralf Swenning systemförvaltare
Anna-Carin Christoffersson handläggare
Megan Osler kommunikatör
Albin Gaunt projektledare
Mikael Lindberg säkerhetssamordnare
Mikael Wettercrantz IT-specialist
Ingrid Svensson personalhandläggare
Christina Bäckman handläggare
Anette Pinjemo handläggare
Henrik Svan systemadministratör
Johan Sandfeldt IT-specialist
Johanna Bylund kommunikatör
Ann-Kristin Israelsson avdelningsadministratör
Maria Berglöf Stridh handläggare
Markus Akcan ekonomiadministratör
Gunilla Hovén-Malinovski handläggare
Cecilia Björkdahl samordnare
Per-Erik Björk lokalplanerare
Johanna Diehl internationell koordinator
Björn Forslöw verksamhetscontroller
Eric Johansson drifttekniker
Emma Hägg internationell koordinator
Per Persson systemadministratör
Eva Broberg budgetsamordnare
Anethe Mansen samordnare
Jenny Thorell kommunikatör
Erik Forsse specialist
Jennifer Jadarian handläggare
Torbjörn Heinlaid drifttekniker
Åsa Rauger projektadministratör
Mathias Bjunér lokalplanerare
Eva Feron studievägledare
Håkan Sterner jurist
Eva Nyström bibliotekarie
Keyo Dixon Sedenrej handläggare
Märta Melcher lönehandläggare
Parisa Farzbod systemförvaltare
Anna-Karin Consoli handläggare
Elisabeth Larsson handläggare
Eva Bjur samordnare
Jeanette Rosén personalhandläggare
Tommi Himmelroos systemutvecklare
Inger Janninger handläggare
Jenny Hermansson kommunikatör
Lennart Martinsson upphandlare
Senad Angelov teamchef
Jenny Löhr direktör
Naida Udovicic handläggare
Anders Wiberg friskvårdskonsult
Rasmus Falkenhem Extern konsult/Inhyrd personal
Pontus Engström Extern konsult/Inhyrd personal
Jelaine Legaspi kommunikatör
Linda Strand Lundberg Extern konsult/Inhyrd personal
Johanna Bäckvall
Fredrik Lindbom Extern konsult/Inhyrd personal
alexander hiort Extern konsult/Inhyrd personal
Andreas Kjellman Extern konsult/Inhyrd personal
Magnus Henninger Extern konsult/Inhyrd personal
Aras Siwani Extern konsult/Inhyrd personal
Outi Sjölund verksamhetscontroller
Pia Johannesdotter Andark Extern konsult/Inhyrd personal
Efthymios Skoufas Extern konsult/Inhyrd personal
Linus Karlsson Extern konsult/Inhyrd personal
Lars Helin handläggare
Raja Marhri handläggare
Ilona Hedin redovisningsadministratör
Aymann Ahmed ekonomiadministratör
Ylva Hultman samordnare
Rana Abu-Ali handläggare
Martina Harberts projektledare
Juni Francén Engdahl systemförvaltare
Annette Stjernberg handläggare
Tobias Lagerbjelke nätverkstekniker
Eva Ringnell handläggare
Christoffer Ekström lokalplanerare
Jan-Erik Svensson systemadministratör
Kristoffer Mörtsjö handläggare
Gun Söderqvist administratör
Urban Ryttmarker IT-specialist
Patrik Krantz drifttekniker
Helena Redin upphandlare
Madeleine Hammar systemadministratör
Jasin Uthman systemadministratör
Catrin Främberg avdelningsadministratör
Marie Löwinder systemadministratör
Pia Stenberg HR-specialist
Claes Ola Andersson controller
Edgardo Faune systemadministratör
Christer Karlsson drifttekniker
Victoria Rosander samordnare
Georgios Papathanasiou handläggare
Ulf Morgell projektledare
Lena Nordlöf systemförvaltare
Karin Björklund administratör
Juan Silva nätverkstekniker
Rasmus Larsson systemadministratör
Ulrica Heidenberg handläggare
Petra Hellbom handläggare
Hjalmar Fors bibliotekarie
Talia Adamsson handläggare
Anne-Marie Windahl avdelningsadministratör
Paulina Mihailova handläggare
Ronny Byström systemadministratör
Henrik Svensson systemadministratör
Ewelina Kurczynska handläggare
Musse Ghebremeskel vaktmästare
Stefan Kaptens systemförvaltare
Martin Modeen systemadministratör
Jessica Gredenstedt systemförvaltare
Sven Österberg teamchef
Maria Holm registrator
Marcus Holmerin systemadministratör
Maria Lancella administratör
Michele Di Geronimo systemadministratör
Anna Berglund handläggare
Amélie Theorell administratör
Cecilia Lind systemförvaltare
Karolina Zalomska Palmgren ekonomiadministratör
Helena Törnquist samordnare
Karin Söderström studievägledare
Ulla Finati handläggare
Tuula Talso systemadministratör
Olga Pöntinen upphandlare
Björn Miksch handläggare
Ann-Catrin Moberg handläggare
Ebbe Gaznaghi ekonomiadministratör
Ranjan Thangarajah nätverkstekniker
Malin Öhrman handläggare
Stefan Matovic drifttekniker
Tony Taponen systemadministratör
Håkan Wikland AV-tekniker
Torgny Noren säkerhetssamordnare
Josefine Nordin systemadministratör
Niclas Henriksson systemadministratör
Magnus Anå systemadministratör
Lisa Rister handläggare
Kjell-Ove Lindgren projektledare
Moa Borg avdelningsadministratör
Lotta Lundqvist internationell koordinator
Lars Nybom inköpshandläggare
Rikard Svärd IT-tekniker
Ola Danielsson journalist
Eija Fredin ekonomiadministratör
Christina Löfgren avdelningsadministratör
Magdalena Palmquist handläggare
Lisbeth Löfstrand handläggare
Samuel Lundberg AV-tekniker
Christine Chang samordnare
John Ekare systemutvecklare
Johanna Gasslander enhetschef
Marie Åkerman företagssköterska
Andreas Rehnström Extern konsult/Inhyrd personal
Lena Vernersson Annan grund
Margit Hågebrand Extern konsult/Inhyrd personal
Robert Lundell Annan grund
Anastasia Eklund Extern konsult/Inhyrd personal
Kristina Sommar systemförvaltare
Tashtiana Price Annan grund
Sepideh Shamani Extern konsult/Inhyrd personal