Testsida

Testsida tabell

Institution/Department Departmental group (KI Nord (North) Prefekt/motsvarande/Head of department Administrativ chef/Head of administration
KBH (K6) Institutionen för kvinnors och barns hälsa kristina.gemzell@ki.se Sandra.Brogarde@ki.se
KIDS (D1) Institutionen för kliniska vetenskaper, Danderyds sjukhus tomas.jernberg@ki.se Asa.Misic@ki.se
CNS (K8) Institutionen för klinisk neurovetenskap mats.j.olsson@ki.se Karin.W.Blomberg@ki.se
MedS (K2) Institutionen för medicin, Solna marie.wahren@ki.se Helene.Utterberg@ki.se
LIME (C7) Institutionen för lärande, informatik, management och etik Carl.J.Sundberg@ki.se karin.edman@ki.se
GPH (K9) Institutionen för global folkhälsa Marie.Hasselberg@ki.se Per.Hanvik@ki.se
OnkPat (K7) Institutionen för onkologi-patologi Lars.Holmgren@ki.se Maria.von.Witting@ki.se
MMK (K1) Institutionen för molekylär medicin och kirurgi Anders.Franco-Cereceda@ki.se Therese.Kindaker@ki.se