Skip to main content

Bemanning HR-avdelningen sommar 2020

Bemanning HR-avdelningen
Löneenheten
payroll@uf.hr.se
Förhandlingsenheten Kompetensförsörjningsenheten
Vecka 26 Maria Gustafsson
Ingvar Sundqvist
Anna Sangert
Conny Bexell
Johanna Bråthen
Carolina Ström
Åsa Agréus
Catalina Pacef
Johan Widenberg
Jenny Wärnlund
Margareta Bratt Carlström
Matilda Drakvingen
Sandra Helminen
Inger Janninger
Mihaela Landén Mammos
Hillevi Nordqvist
Lisa Rister
Elisabeth Svanfeldt
Ellen Tiala
Anders Wiberg
Jenny Wiklund Pasia
Peter Gustafsson*
Vecka 27 Ingvar Sundqvist
Johanna Bäckvall
Anna Sangert (mån-tis)
Conny Bexell
Johanna Bråthen
Jenny Wärnlund
Johan Widenberg
Margareta Bratt Carlström
Matilda Drakvingen
Anna Christiansen
Sandra Helminen
Inger Janninger
Hillevi Nordqvist
Lisa Rister
Elisabeth Svanfeldt
Ellen Tiala (mån-tors)
Anders Wiberg
Jenny Wiklund Pasia
Patrik Emanuelsson
Peter Gustafsson*
Vecka 28 Ingvar Sundqvist
Johanna Bäckvall
Mikaela Hernberg
Lola Öhman Roglert
Britta Eklund (mån-ons)
Jenny Wärnlund* Matilda Drakvingen
Hillevi Nordqvist
Elisabeth Svanfeldt
Anders Wiberg
Jenny Wiklund Pasia
Patrik Emanuelsson
Vecka 29 Ingvar Sundqvist (ons)
Tove Fägrell
Johanna Bäckvall (mån-ons)
Mikaela Hernberg
Lola Öhman Roglert
Patrik Rosén*
Jenny Wärnlund* Matilda Drakvingen
Anette Pinjemo
Anders Wiberg
Hillevi Nordqvist (mån-tis)
Vecka 30 Tove Fägrell
Johanna Bäckvall (tis-tor) Lola Öhman Roglert (mån-tis)
Conny Bexell (fre)
Johan Widenberg Ellen Tiala
Vid frågor om friskvården, kontakta Patrik Emanuelsson
Vecka 31 Mikaela Hernberg (fre)
Anna Sangert (ons-fre)
Conny Bexell (mån-tis)
Britta Eklund (mån-tor)
Johanna Bråthen
Catalina Pacef* Ellen Tiala (mån-tors)
Anna Christiansen
Vecka 32 Maria Gustafsson (fre)
Tove Fägrell
Anna Sangert
Conny Bexell
Catalina Pacef* Anna Christiansen
Lotta Fylking
Inger Janninger
Mihaela Landén Mammos
Lisa Rister
Ellen Tiala (mån-ons)
Vecka 33 Maria Gustafsson
Tove Fägrell
Johanna Bäckvall (tor-fre)
Anna Sangert
Lola Öhman Roglert (ons-fre)
Conny Bexell
Johanna Bråthen
Åsa Agréus
Catalina Pacef
Carolina Ström
Anna Christiansen
Lotta Fylking
Margareta Bratt Carlström
Mihaela Landén Mammos
Hillevi Nordqvist
Anette Pinjemo
Lisa Rister
Elisabeth Svanfeldt
Patrik Emanuelsson
Hillevi Nordqvist (ons-fre)
*tillförordnad avdelningschef